Kam na virtuální realitu v Olomouci

 

Virtuální realita je tím ideálním způsobem, jak zaplnit volný čas s přáteli nebo rodinou. Zájem o formu zábavy se v posledních letech natolik zvýšil, že se se společnostmi nabízejícími různé podoby VR setkáte po celé republice. Kam ale zamířit na virtuální realitu v Olomouci?

 

Laser Mania Olomouc

Jednou z nejatraktivnějších virtuálních realit v krásné Olomouci je Laser Mania Olomouc, která umožní stát se prakticky kýmkoliv a čímkoliv jen chcete být. Rádi byste se alespoň na moment převtělili do akčního hrdiny bojujícího proti invazi robotů a zombie, nebo byste se jen rádi podívali do Paříže, jež je dlouhé roky na vašem cestovatelském seznamu?

 

Laser Mania Olomouc se pyšní těmi nejmodernějšími technologiemi, mezi které spadá i speciální helma s integrovanými brýlemi HTC Vive.

Cena virtuální reality je na Laser Mania v roce 2022: 30 min / 220 Kč nebo 60 min / 350 Kč

 

Proč navštívit Laser Mania?

  • Laser game na jednom místě
  • Rezervace online
  • Dobrá dostupnost městské dopravy, centrum města Olomouc
  • Prezentace služeb na webu: www.lasermania.cz

 

 

 

Virtuální realita Olomouc

V ulici Grygovská si také užijete spoustu zábavy. Připraveny jsou hry jak pro dospělé, tak pro malé děti, kteří chtějí poznat něco jiného, než co znají z klasických počítačových herních titulů. Zábavní park dinosaurů si je doslova získá, starší milovníky nadchne spíše virtuální realita, v níž budou bojovat s mečem v rukou proti nebezpečným kostlivcům.

 

Virtuální realita Olomouc nabízí i řadu zajímavých zpracování. Na pár chvil se můžete stát součástí podmořského světa nebo si můžete projít strašidelné chodby a posunout svou hranici strachu zase o kus dál.

 

Cena virtuální reality: 300 Kč / hod

Web: www.virtualnirealita-olomouc.cz/gear

 

 

Best-sport centrum

Nově můžete za virtuální realitou zamířit i do Best-sport centra, které se rozhodlo svým návštěvníkům nový rozměr zábavy přinést. Nabízí člověku možnost vyzkoušet, jaké je to stát na střeše mrakodrapu nebo jak si s námi naše mysl dokáže s VR brýlemi na očích pohrávat.

 

Best-sport centrum necílí jen na jedince, kteří chtějí „zabít čas”, když v sobotu odpoledne prší. Nabízí skvělou možnost, jak zajímavě strávit firemní večírek nebo jak udělat rodinnou oslavu o chlup atraktivnější.

 

Cena virtuální reality: 1 VR set / 30min / 400 Kč

Detaily na webu: www.best-sportcentrum.cz/virtualni-realita/

 

 

Muzeum umění Olomouc

 

Přeneste se díky virtuální realitě o několik století zpět a prohlédněte či projděte si areál Dómského návrší v Olomouci včetně interiérů biskupského paláce tak, jak ji znali olomoučtí obyvatelé a biskup Jindřich Zdík ve 12. století. Čeká vás dokonalá rekonstrukce středověkých místností s dobovým nábytkem, jídlem a pitím, nádobím, svícny a dalším světským i církevním vybavením.

 

Ponořte se do historie a užijte si požitek z procházky po svatováclavské návrší ve 12. století!

 

Detaily na webu: https://www.muo.cz/3d-virtualni-prohlidka-zdikova-palace-pro-vr-bryle/