Kam na virtuální realitu v Praze

 

Přemýšlíte nad tím, jak strávit volný víkend s přáteli? Nebo zrovna prší a nechcete celý den prosedět u televizního pořadu na pohovce? Virtuální realita je skvělá možnost, jak se zabavit, něco zažít a užít si volný čas. Hlavní město je podobných řešení plné. Takže kam na virtuální realitu v Praze?

 

VR Play Park

Mezi nejatraktivnější virtuální realitu na území hlavního města Praha řadíme VR Play Park, což je spojení nejen jiného světa, ale také únikových her. Pokud se chcete zabavit, ale zároveň zapojit své mozkové závity, právě toto je tím nejlepším východiskem.

Jelikož je virtuální realita spojením s únikovou hrou, zážitek je to hodinový. Přesně takový čas máte na rozluštění záhady či případu, jehož se stanete součástmi. Her je na výběr vícero čili vracet se sem můžete opakovaně.

 

Hurricane Factory

Virtuální realita může mít opravdu mnoho podob. Nemusíte se nutně dostat do jiné reality, abyste si zážitek užili. Můžete být například v leteckém simulátoru, ve kterém vám na oči připnou VR brýle, s jejichž pomocí si budete opravdu připadat, jako když létáte nad oblíbeným městem. Přesně o tento zážitek se stará Hurricane Factory, což je společnost sídlící v pražských Letňanech.

Na rozdíl od předešlé virtuální reality je toto zážitek několikaminutový, ale bezesporu se člověku dokonale vryje pod kůži.

 

DIVR LABS

Ještě jste si nevybrali tu správnou virtuální realitu v Praze? Na podobném principu, jako byla první zmíněná virtuální realita, je založená také další, a to DIVR LABS. Opět se mohou návštěvníci Prahy, kteří se budou chtít na moment dostat z běžné reality, těšit na spojení virtuální reality s únikovou hrou čili kus adrenalinu, napětí a nutnost zapojit mozkové závity chybět nebudou.

Na rozdíl od první zmíněné je zážitek o něco kratší, záleží však na hře, kterou si vyberete. Obvykle tato zábava trvá zhruba půl hodiny, což je například při plném denním programu ideální časový úsek.

 

Jaké virtuální dobrodružství na DIVR LABS zažijete?

 

  1. Výprava do pravěku – Dinosauři (Věk 8+, 25min, až 4 hráči)
  2. Kouzlo Rudolfínské Prahy – Golem (Věk 8+, 25min, až 4 hráči)
  3. Hra o přežití – Arachnoid (Věk 8+, 25min, až 4 hráči)

 

 

Dále vás může zajímat: