Kam na virtuální realitu ve Zlíně

 

Hledáte možnost, jak zpestřit běžně nudnou rodinnou oslavu, nebo jak oživit plánovaný teambuilding? Pravděpodobně se chcete hlavně bavit. A to virtuální realita slibuje. Novou formu zábavy, která si našla své fanoušky mezi všemi věkovými kategoriemi, najdete i ve Zlíně, stačí si vybrat.

 

Laser Game Zlín

Virtuální realita způsobila v posledních letech doslova boom. Zájem o inovativní formu zábavy vzrostl především díky možnosti přenést se alespoň na chvíli do jiných dimenzí. Navíc mluvíme o skvělém vyplnění času, když o víkendu příliš prší.

 

Kam tedy na virtuální realitu ve Zlíně? Nabízí se Laser Game Zlín. Nenechte se zmást názvem. Laser Game Zlín je jednou z možností, kam na virtuální realitu ve Zlíně. Slibuje totiž i zážitky ze zcela jiného světa, do kterého se dostanete prakticky ihned, co si nasadíte VR brýle na oči. Právě zde se nabízí nejmodernější VR technologie, která umožňuje zabavit se nejen samotnému hráči, ale i jeho přísedícím, kteří celé jeho dobrodružství v jiném světě budou moct sledovat na obřím projektoru.

Čekají na vás různé podoby inovativní zábavy. Dokonce i možnost utkat si to v jedné kooperativní hře se svým kamarádem, sourozencem nebo kolegou.

 

Cena virtuální reality je na Laser Game Zlín v roce 2022: 500 Kč na 60 min

 

Web: lasergamezlin.cz

 

Proč na Virtuální realitu na Laser Game Zlín?

 

  • Kvalitní sedačky a profi volanty s jednotkami Oculus Rift
  • Laser game to nekončí, můžete pokračovat ve VR
  • Přes 40 VR zážitků přes HTC Vive

 

 

 

Space Laser Arena

„Máme nejnovější virtuální realitu,” říká Space Laser Arena, kterou najdete v Jateční ulici ve Zlíně. A něco na tom as bude, vždyť Arenu navštívilo už více jak pět tisíc hráčů. Virtuální realita je zde spojená s hraním na konzoli PS4 a k dispozici jsou nejen staré známé herní tituly, tak i jedinečná virtuální dobrodružství, která vás budou bavit.

 

Space Laser Arena patří mezi nejkomplexnější arény virtuální reality nejen u nás, ale také na Slovensku. Pravidelně ji navštěvují nejen rodiny a party přátel, ale také zaměstnanci firem v rámci teambuildingu či členové sportovních klubů.

 

Cena virtuální reality je na Space Laser Arena v roce 2022: 500 Kč na 60 min

 

Web: www.spacelaserarena.cz

 

Proč na Virtuální realitu na Space Laser Arenu?

 

  • Červená „závodní“ místnost na Project Cars 2
  • Modrá „arkádová“ místnost na výhledy a adrenaliny
  • Zelená „virtualizér“ místnost na plošinovky a střílečky