Ozvěte se, pomůžeme vám.

TA-team

Napište nám

Povinné pole.
Povinné pole. Špatně zadaný email.
Povinné pole.
Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme. Ozveme se vám co nejdříve.
Omlouváme se ale došlo problému, vaše zpráva nebyla odeslána. Zkuste prosím napsat na mail vojtech@tastyair.cz přímo ze svého emailového klienta. Děkujeme.

Jsme TASTY AIR

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející firma, ale s týmem profesionálů s dlouhodobou praxí ve vývoji aplikací, her a kreativních projektů nejen s virtuální a rozšířenou realitou. To co děláme nás především baví a naplňuje.

 

Náš příběh se začal psát před mnoha lety ve společných kancelářských prostorách herního studia. Postupně jsme si uvědomili, že se chceme specializovat na rychle se rozvíjející technologie virtuální a rozšířené reality. A proto jsme v roce 2019 založili společnost TASTY AIR, kde můžeme plně zúročit naši praxi z herního průmyslu a realizovat se v projektech s VR a AR pro klienty především z kulturního sektoru.

 

Naše hlavní přidaná hodnota spočívá v kreativitě a vysokém technologickém know-how. Díky bohatým zkušenostem z herního průmyslu umíme aplikace a programy vyrobit tak, aby byly přístupné komukoli a na jakémkoli zařízení.

 

Nebráníme se novým výzvám a jsme otevřeni veškerým příležitostem, které posunou nejen nás, ale především vás.

 

Neváhejte se na nás obrátit s dotazy – rádi vám poradíme a pomůžeme.

Kde nás najdete

Pavlovova 3048/40

Ostrava

700 30

Česká republika