Rozšířená realita pro hrady, zámky a muzea

Jak to celé vlastně funguje...

S pomocí mobilních telefonů nebo tabletů nabídneme návštěvníkům vašeho objektu mnohem více zážitků a informací. To vše v jedné aplikaci!

 

Kulturní památky a historické rekvizity ožívají díky rozšířené realitě přímo v mobilech návštěvníků, kterým tak dopřejízajímavější, interaktivní zážitky. Mohou se vyfotit s rytíři v životní velikosti nebo prožít vzrušující dobrodružství formou připravených miniher. Tyto zážitky budou rádi sdílet mezi přáteli na sociálních sítích, a šířit tak povědomí o vašem hradu, zámku či muzeu.

Má tato technologie nějaké omezení nebo překážky?

Aplikaci s rozšířenou realitou si návštěvník vaší památky jednoduše stáhne do svého telefonu. Aplikace bude k dispozici zdarma a určena pouze pro vaši památku nebo muzeum. Návštěvník si pak může vzpomínky uložit do telefonu nebo je sdílet s přátelina sociálních sítích.

Chtěli byste také zvýšit povědomí o vašem hradu, zámku či muzeu? Ozvěte se nám a my pro vás vymyslíme to nejlepší řešení!

Hlavní výhody a přínosy rozšířené reality pro hrady, zámky a muzea

■ Nový druh zábavy pro celou rodinu

■ Zvýšení atraktivity, popularity a počtu návštěvníků

■ Nástroj pro digitalizaci kulturního dědictví

■ Moderní způsob předávání informací návštěvníkům

■ Novodobá forma propagace nejen pro mladé

Unikátnost realizovaného projektu

V roce 2019, během letních prázdnin, jsme úspěšně dodali aplikaci rozšířené reality pro Zborovský hrad na Slovensku. Celkově se jednalo o zpracování nové návštěvnické trasy obsahující 3D prvky v podobě rytířů ve skutečné velikosti, ručně kreslené animace nástěnných obrazů, představení vykopávek nalezených na hradě, které doposud nebyli nezveřejněné. Také vizualizaci budoucí rekonstrukce hradu o velikost 2 x 1m. V poslední částí bylo zobrazení zábavných postav nad pivními tácky.

Máte zájem tímto způsobem propagovat Vaši památku? Ozvěte se nám a my Vám pomůžeme!