Ostrava, Česká republika

Naše Služby

Ve virtuální realitě Vám umíme připravit školení pro Vaše zaměstnance včetně interaktivních testů s výsledky a analytikami. Také můžete své zaměstnance zaučit v rámci bezpečnosti práce. AR neboli rozšířenou realitou Vám pomůžeme propagovat produkty a služby Vaší společnosti. Pracujeme i pro stavaře a architekty, kteří si ve VR můžou procházet stavby a to včetně interiérů i exteriérů. Rozšířenou realitu ocení také designéři, kde jsme schopni jejich díla přenést do 3D podoby s interaktivními prvky.

Virtuální Realita - BOZP

ilustrační video ZDE

Virtuální Realita - Školení

ukázkové video ZDE

AR - Katalogy Dílů

Ukázka Android | iOS

Virtuální a Rozšířená Realita pro stavaře a architekty

ilustrační video ZDE

Rozšířená Realita a servis

ukázkové video ZDE

Rozšířená Realita a propagace produktů

ilustrační video ZDEVR školení zaměstnanců

Přeneseme Vaše zaměstnance do prostředí Vaši firmy ve VR a naučíme je jak pracovat s drahými stroji, včetně obsáhlých testů, podobně jako v autoškole.


AR aplikace na míru

Díky rozšířené realitě můžete přímo na pracovišti provádět servisní kontroly, vzdáleně navádět své zaměstnance, zaznamenávat a prohlížet data v reálném čase a přehledně.


VR bezpečnost práce

V rámci šetření nákladů a zdravotních rizik budete schopni naučit Vaše zaměstnance vše potřebné, ještě před jejich nástupem na rizikové pracoviště.


Případové studie

VR školení zaměstnanců
AR katalog dílů
VR rekonstrukce interiéru
VR školení zaměstnanců

Jak nejrychleji zaškolit nové zaměstance na složitých strojích, kde chyba znamená poškození obráběných motorů drahých vozidel. To byla otázka klienta z Ostravy a v TASTY AIR na ni našel odpověď. Vyrobili jsme dílnu klienta včetně strojů, na kterých zaměstnanec pracuje. Pomocí VR brýlí OCULUS Quest se nyní noví zaměstnanci zaškolují na strojích ve virtuální realitě a klient ušetří náklady na provoz a sníží riziko poškození drahých strojů.

AR katalog dílů
VR rekonstrukce interiéru

Pracovní proces v TASTY AIR

Každá firma směruje k tomu, aby měla vše podle sebe. To plně podporujeme a snažíme se zákazníkům vyhovět na sto, někdy i více, procent. Nicméně ne vždy lze zhotovit vše podle představ nebo ne vždy jsou představy zcela správné vůči realitě. V Tasty Air máme s vývojem a publikováním aplikací mnoha podob a účelů více než 15leté zkušenosti, které Vám velmi rádi propůjčíme. Projdeme s Vámi každý krok realizace Vašich nápadů, zkonzultujeme vše potřebné, a provedeme Vás celým procesem od nápadu až po vydání aplikace či softwaru. A tím to nekončí. Obrátit se na nás budete moci kdykoliv i po vydání.


Navnímáni potřeb zákazníka

 

Technologie virtuální a rozšířené reality je velmi mladý obor a právě z toho důvodu budeme postuptovat vždy krok po kroku abychom co nejlépe poznali vás a vaše potřeby digitalizace.

Zvolení technologie

 

V oboru IT a právě VR a AR světě probíhá vývoj velmi rychlým tempem a proto vybrat technologii je vždy velmi specifické vůči oboru ve kterém pracujete. Z našich zkušeností vám doporučíme ty nejlepší nástroje.

Realizace zakázky

 

Společně uzavřeme smlouvu, domluvíme si podmínky dodání softwarového díla. Nastavíme vzájemné termíny v rámci projektové řízení a budeme postupovat k úspěšnému předání digitálního produktu.

Výrobní postup

 

Dodržujeme metodoligii SCRUM abychom byli schopni rychle reagovat na případné změny v projektu. Uvědomujeme si sílu agilního vývoje a výhody plynoucí směrem k zákazníkovi.

Servis


Nad projekty udržujeme i servisní dozor aby jste měli vždy k dispozici data z našich digitálních produktů. Současně provádíme aktualizace pro mobilní aplikace aby vždy zůstaly dostupné co nejširšímu publiku.