Ostrava, Česká republika


Vyvíjíme virtuální a rozšířenou realitu, která pomůže Vašemu obchodu.


Jak může virtuální a rozšířená realita pomoct vaší firmě?

Efektivní zaškolení v kratším čase

:

Díky virtuální a rozšířené realitě si zaměstnanci školené postupy zapamatují daleko rychleji. Danou situaci a postup totiž reálně prožijí a doslova se jim vryje do paměti. Jedná se tak o daleko efektivnější a rychlejší způsob školení oproti poslechu či sledování klasického videa.


Snížení nákladů díky nepřerušené výrobě

Mnohdy je ke školení nutné použít stroje, na nichž je však potřeba zastavit výrobu. Jistě si v takovém případě dokážete spočítat ztrátu, nehledě na spotřebovaný materiál a odpady s tím spojené. Díky školení za použití virtuální a rozšířené reality tak ušetříte nejen čas, ale i peníze.


40 %

Školení za pomocí virtuální a rozšířené reality je až o

"40% efektivnější"


Cizojazyčné mutace

Máte ve vašich řadách zaměstnance ze zahraničí? Jsme schopni zajistit kvalifikovaný překlad systému, všech textů i audionahrávek tak, aby jim rozuměl úplně každý.Výhody nové technologie

Digitalizace pracovních postupů

V dnešní digitální éře je důležité být její součástí. Budete-li mít všechny pracovní situace a postupy zpracovány digitálně, lépe se přizpůsobíte změnám a dostanete náskok před konkurencí.


Naprostá bezpečnost

Díky průběhu školení kompletně ve virtuální a rozšířené realitě nemusí mít zaměstnavatel ani zaměstnanec strach, že se zraní a že dojde k poničení drahého stroje. Chybami se člověk učí, avšak chyby ve virtuální realitě nikoho nezraní a ani nic nestojí.


Vyhodnocení a data

Ke každému školení je možné připojit vyhodnocovací systém, díky kterému lze následně vyexportovat data skládající se z textů a grafů. Tato data lze ihned odeslat zaměstnavateli, který s nimi může dát pracovat. Zaměstnavatel či vedoucí tak ihned uvidí, zda se zaměstnancům podařilo školení absolvovat v pořádku, jakých chyb se dopustili apod.


Vyšší produktivita nových i stávajících zaměstnanců

Čím rychleji a kvalitněji budete schopni zaškolit zaměstnance do výrobního procesu, tím dříve budou pro vaši firmu prospěšní a díky přesným instrukcím i více produktivní. Velmi podobným způsobem funguje i zvyšování kvalifikace již stávajících členů týmu.


Zaměstnavatel, který jde s dobou

V souvislosti s nejmladší generací zaměstnanců, tzv. generací Y (též mileniálové či internetová generace) se stanete atraktivnějším zaměstnavatelem a budete schopni nabídnout nová pracovní místa pro práci s technologiemi.Proč Právě My

S profesionálními aplikacemi jsme na trhu již přes 15 let. Fungujeme mezinárodně. Spolupracovali jsme s největšími společnostmi od New Yorku po Tokio. Jsme stále mladá a dynamická společnost s velkou znalostí moderních technologií. Díky herní historii víme nejlépe, jak aplikace optimalizovat a vyrobit uživatelsky přívětivé pro všechny generace.

Máme zkušenosti

Jsme zkušení profesionálové, kteří nejen splní, ale i překročí vaše očekávání.

Jsme flexibilní

Protože jsme malá firma, jsme také citliví, flexibilní, agilní a orientovaní na klienta.

Jsme spolehliví

Jsme spolehliví a postaráme se o to, abyste byli spokojeni s výsledkem naši práce.

Jsme nákladově efektivní

Přizpůsobujeme se tak, jak se vaše potřeby mění, s nákladovou efektivitou, se kterou se velké firmy prostě nedokáží vyrovnat.Partneři a Klienti