YouTube kanál

Naše práce je založena na vizuálním zobrazení, a proto vám nabízíme video ochutnávku našich projektů. Všechna videa s virtuální a rozšířenou realitou dále můžete zhlédnout na našem YouTube kanále.

Mobilní turistický průvodce s rozšířenou realitou pro hrad Hukvaldy

Popis: 

Mobilní apikace pro Hrad Hukvaldy a muzeum Beskyd nabídne návštěvníkům rozšířenou realitu, kde se podívají do historické kovárny, nebo uvidí historickou rekonstrukci dobové studny. Nabídne spoustu informací, animací a interakce. K dispozici na Google Play a také na AppStore.

Muzeum umění Olomouc a virtuální rekonstrukce náměstí sv. Václava z 12. století

Popis: 

Finální video z našeho zatím nejpovedenějšího projektu s virtuální realitou. Ponořte se spolu s námi do středověké Olomouce 12. století. Přejeme příjemnou podívanou!

Turistický průvodce s rozšířenou realitou pro město Brno

Popis: 

Dokončili jsme další unikátní projekt pro turisty a návštěvníky města Brna. Tato multimediální aplikace je koncipována jako turistický průvodce, obsahuje rozšířenou realitu, hry pro děti a nechybějí zajímavá historická fakta.

Více o projektu čtěte ZDE.

Muzeum umění Olomouc a virtuální rekonstrukce náměstí sv. Václava z období pravěku

Popis: 

Virtuální rekonstrukce, kde můžete vidět vizualizaci svatováclavského návrší tak, jak vypadalo v období pravěku. Dnes na tomto místě, na olomouckém Václavském náměstí stojí katedrála sv. Václava. Kdysi bylo místo obýváno menšími domy, ale rozložení areálu a jeho celkový půdorys je ve vizualizaci znatelně podobný tomu, jak si ho můžete projít i dnes.

Podkrušnohorské technické muzeum a virtuální realita

Popis: 

Dokončený výukový projekt Dolů do Dolu pro základní a střední školy, který jsme udělali pro mostecké muzem a který mapuje historii hornictví. Projekt je určen primárně pro virtuální realitu, ale je k dispozici také verze pro PC a pro děti se speciálními potřebami.

Rozhovor s Miroslavem Kindlem o virtuálně herních vizualizacích v MUO

Popis: 

V rozhovoru s Mgr. Miroslavem Kindlem, Ph.D., vedoucím odboru starého umění v Muzeu umění Olomouc, jsme si povídali o tom, proč mají virtuální a rozšířená realita význam a přínos také pro muzea či galerie.

Více o celém projektu čtěte zde.

Hrad Zborov - rozšířená realita a oživlé obrazy

Popis: 

Aplikace s rozšířenou realitou, rytíři v životní velikosti a oživlými obrazy pro hrad Zborov v Bardejovském kraji na Slovensku.

Další podrobnosti najdete zde.

Edukativní hra pro více uživatelů najednou

Popis: 

Mezinárodní výukový projekt, kde se formou seriózní hry budou vyučovat studenti v EU specifickému tématu LEAN, určenému pro automotive. Tato aplikace je vyrobena jako online hra s propojením několika tabletů a PC a simuluje výrobní proces. Stejně takto se ale dá nasimulovat jakákoliv další prezentace či hra, třeba i pro muzea.

Muzeum umění Olomouc a virtuální rekonstrukce náměstí sv. Václava z 18. století

Popis: 

První fáze interaktivní vizualizace svatováclavského návrší tak, jak vypadalo v 18.století. Projekt je vyroben pro virtuální realitu a jako PC aplikace.

Krátká 3D animace pro Židovské muzeum v Praze

Popis: 

Atraktivní 3D animace prezentující veřejnosti sakrální předměty české židovské komunity.

Digitalizace, zachování kulturního dědictví a aplikace pro Biskupství Litoměřické

Popis: 

6 interaktivních kiosků s dotykovou obrazovkou a aplikací, která obsahuje náhrobky, fresky a další objekty, přenesé do 3D prostoru pomocí technologie 3D skenování.

Společnost VÁHALA a prezentace výrobních prostor v virtuální realitě

Popis: 

Tato 3D prezentace ve virtuální realitě byla uskutečněna pro sympatické řezníky ze společnosti Váhala. Podrobnosti o tom, co jsme pro tradiční český podnik vytvořili si přečtěte zde.

Školení ve virtuální realitě - strojírenství

Popis: 

Děkujeme za skvělou spolupraci ostravské zámečnické dílně RHO, které jsme připravili školicí trénink jak pro nově přichozí absolventy, tak pro stavající zaměstnance.

Více info zde.

Oživlý katalog strojů s veškerou specifikací pro společnost DOOSAN BOBCAT

Popis: 

Mobilní aplikace pro platformy Android i iOs, která unikátní a kreativní formou ukazuje veškerý sortiment společnosti Bobcat ode velkých strojů až po jejich menší nádstavce.

Packeta / Zásilkovna a webová hra ovládaná mobilem

Popis: 

Společnosti Packeta jsme pomohli propagovat jejich služby na výstavě v Dubaji s pomocí unkátní webovo-mobilní hry.

Čtěte více v našem blogu.

Možnosti virtuální reality jsou neomezené

Popis: 

Virtuální realita prostupuje do všech oblastí našeho života v 21. století – od jednoduchých prezentací produktů po složité simulace. Toto krátké video vás seznámí s obecnými možnostmi a přínosy virtuální reality.

S mosteckým muzeem do pravěku díky virtuální realitě

Popis: 

Máme pro vás první ochutnávku posledního patra aplikace s virtuální realitou. Během tohoto roku vám představíme i další patra. Projekt je tematicky zaměřen na oblast hornictví, která nám je opravdu blízká.

Nová forma prodejního katalogu ve 3D

Popis: 

Získali jsme možnost zúčastnit se výběrového řízení, a tak jsme vytvořili vstupní prototyp aplikace. Chtěli jsme potenciálního zákazníka překvapit, jak jsme schopni reagovat na případné požadavky a co dokážeme v realitivně krátkém čase vytvořit. 

Test rozšířené reality pro výběrové řízení města Brna

Popis: 

Zúčastnili jsme se výběrového řízení na vývoj mobilní aplikace s prvky rozšířené reality pro návštěvníky Brna. Díky tomuto videu a precizně zpracovanému návrhu celého projektu jsme zakázku získali. Skrze AR jsme oživili krokouše...resp. brněnského draka :)

Soutěž Digital Promotion 4.0

Popis: 

Prezentace většího produktu v rozšířené realitě je také možné. V AR se s modelem dá také manipulovat, např. u tohoto inkubátoru spol. TSE můžete manipulovat se všemi hybnými částmi. Níže si můžete intrakci vyzkoušet v prostorové 3D interakci.

Webová verze pro vyzkoušení: INKUBÁTOR SHELLY

Vzdálený asistent 2.0 pro chytré brýle

Popis: 

Připravili jsme si naše první referenční video k produktu Vzdálený asistent 2.0. Jedná se o prezentaci Smart glasses Vuzix M400 a našeho software.

Více informací naleznete zde

Plánovač prostoru pro výrobní linky

Popis: 

Ukázka aplikace, s níž lze ve virtuální realitě optimalizovat a plánovat prostor výrobní haly. Jedná se o jednu z LEAN metod, která společnostem šetří peníze a čas při počátečním plánování přestavby hal.

Vizitky s rozšířenou realitou

Popis: 

Jak by asi vypadala účast na mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně bez pořádných vizitek? Nenechali jsme nic náhodě a tohle je náš výsledek.

Mimochodem – všem, bez vyjímek, se tato jednoduchá apka opravdu libila :)

AR jako nástroj pro sledování dynamických hodnot

Popis: 

Skrze rozšířenou realitu se dají sledovat hodnoty měřáků, součástek nebo celých strojů. Vyrobili jsme si malý prezentační model a na mezinárodním brněnském veletrhu jsme s ním udělali parádu. A co na tyto hodnoty koukat skrze chytré brýle a mít tak volné ruce k práci? Není problém :)