Youtube kanál

Naše práce je založena na vizuálním zobrazeni a proto jsem se rozhodli nabídnout vám rychlou ochutnávku našich prací pomocí videí. Všechna videa jsou uložena na našem kanálu 

Datum: 19.8.2021

Zákazník: Arcidiecézní muzeum Olomouc

Popis: 

Podívejte se na rozhovor s Mgr. Miroslavem Kindlem, Ph.D., vedoucím odboru starého umění z olomouckého arcidiecézního muzea, kde se dozvíte, proč je virtuální či rozšířená realita důležitá i v oblastech jako jsou muzea či galerie. Více o projektu čtěte zde.

Datum: 9.8.2021

Zákazník: Tasty Air s.r.o.

Popis: 

Virtuální realita zasahuje do všech sfér, od jednoduchých prezentací produktů po složité simulace. Toto krátké video vás seznámí s obecnými možnostmi virtuální reality.

Datum: 8.7.2021

Zákazník: TIC Brno příspěvková organizace

Popis: 

Dokončili jsme projekt pro turistické informační centrum v Brně. Tato multimediální aplikace je koncipována jako turistický průvodce a obsahuje rozšířenou realitu, hry pro děti a také historická fakta. Více o projektu čtěte zde.

Datum: 20.4.2021

Zákazník: Arcidiecézní muzeum Olomouc

Popis: 

Projekt úspěšně pokračuje dále a my jsme předchozí verzi rozšířili. Na tomto videu můžete vidět nově zpracované exteriéry prostředí. Dále jsme zapracovali interiéry a vybavili je předměty a nábytkem.  

Datum: 9.3.2021

Zákazník: Podkrušnohorské technické muzeum Most

Popis: 

Máme pro vás první ochutnávku posledního patra aplikace ve Virtuální realitě. Během tohoto roku uvidíte i další patra. Celkově je projekt zaměřen na oblast hornictví, která nám je opravdu blízká.  

Datum: 23.2.2021

Zákazník: Doosan Bobcat EMEA

Popis: 

Získali jsme možnost účástnit se výběrového řízení a tak jsme vytvořili prototyp aplikace. Chtěli jsme potenciálního zákazníka překvapit jak jsme schopni reagovat na případné požadavky a co dokážeme v realitivně krátkém čase vyrobit.  

Datum: 10.12.2020

Zákazník: TIC Brno příspěvková organizace

Popis: 

Účastnili jsme se výběrového řízení na mobilní aplikaci s prvky rozšířené reality. Díky tomuto videu a perfektně zpracovanému dokumentu obsahující návrh celého konceptu jsme zakázku získali. Užijte si rozšířenou realitu :)

Datum: 3.12.2020

Zákazník: Soutěž Digital Promotion 4.0

Popis: 

Vyzkoušeli jsme si být v souteži a zabojovat o místa na stupních vítězů. Celkově jsme nepostoupili dále, ale získali jsme díky tomu velmi cenné zkušenosti. Pracovali jsme s reálnými zákaznickými daty a obdrželi zpětnou vazbu. https://www.digitalpromo.cz/

Webová verze na vyzkoušení zde: INKUBÁTOR SHELLY

Datum: 30.11.2020

Zákazník: Arcidiecézní muzeum Olomouc

Popis: 

První část aplikace z 12. století, kde se můžete seznámit s tím jak vypadal prostor v okolí Václavského náměstí v Olomouci. Jedná se o dobovou rekonstrukci tzv. záchranu kulturního dědictví České Republiky.

Datum: 12.10.2020

Zákazník: Tasty Air s.r.o.

Popis: 

Připravili jsme si naše první referenční video k produktu vzdálený asistent 2.0 Jedná se o prezentaci smart glasses Vuzix M400 a našeho software. Více informací naleznete zde https://www.tastyair.cz/vzdaleny-asistent/ 

Datum: 12.6.2020

Zákazník: TastyAir s.r.o. - Layout Planner

Popis: 

Ukázka aplikace, kde se procházíte ve Virtuální realitě a optimalizujete prostor výrobní haly. Jedná se o jednu z LEAN metod a díky digitálnímu metru jste schopni vypočítat vzdálenosti mezi jednotlivými stroji.

Datum: 17.4.2020

Zákazník: VÁHALA spol. s r.o.

Popis: 

Jedna z prvních komerčních zákázek byla uskutečněna pro sympatické řezníky a jejich prezentační Virtual Reality aplikaci. Podrobnosti o tom co jsme vytvořili celkově si můžete přečíst na https://www.tastyair.cz/virtualni-prezentace-vahala/  

Datum: 7.10.2019

Zákazník: Tasty Air s.r.o. - Produktový katalog

Popis: 

Chtěli jsme se opravdu blejskout a připravit to nejlepší pro náš první veletrh. Proto jsme vytvořili katalog na prezentaci 3D produktů pomocí image tracking. Výsledek byl a je naprosto perfetkní.

Datum: 2.10.2019

Zákazník: Tasty Air s.r.o.

Popis: 

Jak by asi vypadal mezidárodní strojírenský veletrh Brně bez pořádných vizitek. Nenechali jsme nic náhodě, zamakali a tohle je náš výsledek. Mimochodem - všem, bez vyjímek se tato jednoduchá apka opravdu libí :)

Datum: 30.9.2019

Zákazník: Tasty Air s.r.o.

Popis: 

Potřebovali jsme vytvořit ukázku pro mezidárodní strojírenský veletrh Brně. Tak jsme zapojili naše šikovné ruce a zkonstruovali model trubek. Propojili všechny dostupné aplikace dohromady a vyrazili ukázat co v nás je.

Datum: 22.8.2019

Zákazník: AVActivities s.r.o.

Popis: 

Byla zpracována první aplikace s rozšířenou realitou k propagaci hradu v Bardejovském kraji. Jednalo se konkrétně o hrad Zborov a všechny podrobnosti jsou zapsány na odkaze https://www.tastyair.cz/virtualni-hrady/

Datum: 17.6.2019

Zákazník: Renovace hlav motorů Ostrava

Popis: 

Potřebovali jsme první referenci jako sůl a děkujeme za spolupraci zámečnické dílně. Díky nim jsme byli schopni připravit školící trénink jak pro nově přichozí absolventy, tak pro stavající zaměstnance. Vice  info na https://www.tastyair.cz/blog/skoleni-ve-virtualni-realite/