YouTube kanál

Naše práce je založena na vizuálním zobrazení, a proto vám nabízíme video ochutnávku našich projektů. Všechna videa s virtuální a rozšířenou realitou dále můžete zhlédnout na našem YouTube kanále.

Datum: 22. 2. 2023

Zákazník: Muzeum umění Olomouc

Popis: 

Virtuální rekonstrukce, kde můžete vidět vizualizaci svatováclavského návrší tak, jak vypadalo v období pravěku. Dnes na tomto místě, na olomouckém Václavském náměstí stojí katedrála sv. Václava. Kdysi bylo místo obýváno menšími domy, ale rozložení areálu a jeho celkový půdorys je ve vizualizaci znatelně podobný tomu, jak si ho můžete projít i dnes.

Datum: 31. 1. 2023

Zákazník: Erasmus+

Popis: 

Mezinárodní výukový projekt, kde se formou seriózní hry budou vyučovat studenti v EU specifickému tématu LEAN, určenému pro automotive. Tato aplikace je vyrobena jako online hra s propojením několika tabletů a PC a simuluje výrobní proces.

Datum: 22. 12. 2022

Zákazník: Technické muzeum Most

Popis: 

Dokončený výukový projekt Dolů do Dolu pro základní a střední školy, který mapuje historii hornictví na mostecku. Projekt je určen primárně pro virtuální realitu, ale je k dispozici také verze pro PC.

Datum: 7. 10. 2022

Zákazník: Muzeum umění Olomouc

Popis: 

První fáze interaktivní vizualizace svatováclavského návrší tak, jak vypadalo v 18.století. Projekt je vyroben pro virtuální realitu a jako PC aplikace.

Datum: 13. 6. 2022

Zákazník: Židovské muzeum v Praze

Popis: 

Atraktivní 3D animace prezentující veřejnosti sakrální předměty české židovské komunity.

Datum: 28. 4. 2022

Zákazník: Biskupství litoměřické v Kadani

Popis: 

6 interaktivních kiosků s dotykovou obrazovkou a aplikací, která obsahuje náhrobky, fresky a další objekty, přenesé do 3D prostoru pomocí technologie 3D skenování.

Datum: 30. 3. 2022

Zákazník: Bobcat

Popis: 

Mobilní aplikace pro platformy Android i iOs, která unikátní a kreativní formou ukazuje veškerý sortiment společnosti Bobcat od velkých strojů až po jejich menší nádstavce.

Datum: 6. 12. 2021

Zákazník: Muzeum umění Olomouc

Popis: 

Finální video z našeho zatím nejpovedenějšího projektu s virtuální realitou. Ponořte se spolu s námi do středověké Olomouce 12. století. Přejeme příjemnou podívanou!

Datum: 20. 10. 2021

Zákazník: Packeta / Zásilkovna

Popis: 

Společnosti Packeta jsme pomohli propagovat jejich služby na výstavě v Dubaji s pomocí jednoduché mobilní hry. Čtěte více v našem blogu.

Datum: 19. 8. 2021

Zákazník: Muzeum umění Olomouc

Popis: 

V rozhovoru s Mgr. Miroslavem Kindlem, Ph.D., vedoucím odboru starého umění v Muzeu umění Olomouc, jsme si povídali o tom, proč mají virtuální a rozšířená realita význam a přínos také pro muzea či galerie. Více o celém projektu čtěte zde.

Datum: 9. 8. 2021

Zákazník: Tasty Air s.r.o.

Popis: 

Virtuální realita prostupuje do všech oblastí našeho života v 21. století – od jednoduchých prezentací produktů po složité simulace. Toto krátké video vás seznámí s obecnými možnostmi a přínosy virtuální reality.

Datum: 8. 7. 2021

Zákazník: TIC Brno

Popis: 

Dokončili jsme projekt pro turistické informační centrum v Brně. Tato multimediální aplikace je koncipována jako turistický průvodce, obsahuje rozšířenou realitu, hry pro děti a nechybějí zajímavá historická fakta.

Více o projektu čtěte ZDE.

Datum: 20. 4. 2021

Zákazník: Muzeum umění Olomouc

Popis: 

Projekt úspěšně pokračuje dále a my jsme předchozí verzi rozšířili. Na tomto videu můžete vidět nově zpracované exteriéry prostředí. Dále jsme zapracovali interiéry a vybavili je předměty a nábytkem.  

Datum: 9. 3. 2021

Zákazník: Technické muzeum Most

Popis: 

Máme pro vás první ochutnávku posledního patra aplikace s virtuální realitou. Během tohoto roku vám představíme i další patra. Projekt je tematicky zaměřen na oblast hornictví, která nám je opravdu blízká.

Datum: 23. 2. 2021

Zákazník: Bobcat

Popis: 

Získali jsme možnost zúčastnit se výběrového řízení, a tak jsme vytvořili vstupní prototyp aplikace. Chtěli jsme potenciálního zákazníka překvapit, jak jsme schopni reagovat na případné požadavky a co dokážeme v realitivně krátkém čase vytvořit. 

Datum: 10. 12. 2020

Zákazník: TIC Brno

Popis: 

Zúčastnili jsme se výběrového řízení na vývoj mobilní aplikace s prvky rozšířené reality pro návštěvníky Brna. Díky tomuto videu a precizně zpracovanému návrhu celého projektu jsme zakázku získali. Užijte si rozšířenou realitu :)

Datum: 3. 12. 2020

Zákazník: Soutěž Digital Promotion 4.0

Popis: 

Vyzkoušeli jsme si účast v soutěži a zabojovat o místa na stupních vítězů. I když jsme nepostoupili dále, získali jsme velmi důležité zkušenosti. Pracovali jsme s reálnými zákaznickými daty a obdrželi cennou zpětnou vazbu.

https://www.digitalpromo.cz/

Webová verze pro vyzkoušení: INKUBÁTOR SHELLY

Datum: 30. 11. 2020

Zákazník: Muzeum umění Olomouc

Popis: 

První část aplikace z 12. století, kde si s pomocí virtuální reality můžete prohlédnout, jak vypadal areál Václavského náměstí v Olomouci. Vypracovali jsme dobovou rekonstrukci v rámci digitalizace kulturního dědictví České republiky.

Datum: 12. 10. 2020

Zákazník: Tasty Air s.r.o.

Popis: 

Připravili jsme si naše první referenční video k produktu Vzdálený asistent 2.0. Jedná se o prezentaci Smart glasses Vuzix M400 a našeho software. Více informací naleznete zde: https://www.tastyair.cz/vzdaleny-asistent/ 

Datum: 12. 6. 2020

Zákazník: Tasty Air s.r.o.

Popis: 

Ukázka aplikace, s níž se procházíte ve virtuální realitě a optimalizujete prostor\ výrobní haly. Jedná se o jednu z LEAN metod a díky digitálnímu metru jste schopni vypočítat vzdálenosti mezi jednotlivými stroji.

Datum: 17. 4. 2020

Zákazník: VÁHALA spol. s r.o.

Popis: 

Jedna z prvních komerčních zákázek byla uskutečněna pro sympatické řezníky a jejich prezentační Virtual Reality aplikaci. Podrobnosti o tom, co jsme pro tradiční český podnik vytvořili, si přečtěte na: https://www.tastyair.cz/virtualni-prezentace-vahala/  

Datum: 7. 10. 2019

Zákazník: Tasty Air s.r.o.

Popis: 

Chtěli jsme se opravdu blejsknout a připravit to nejlepší pro náš první veletrh. Proto jsme vytvořili katalog na prezentaci 3D produktů pomocí technologie image tracking. Výsledek byl naprosto perfetkní.

Datum: 2. 10. 2019

Zákazník: Tasty Air s.r.o.

Popis: 

Jak by asi vypadala účast na mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně bez pořádných vizitek? Nenechali jsme nic náhodě, zamakali, a tohle je náš výsledek.

Mimochodem – všem, bez vyjímek, se tato jednoduchá appka opravdu libila :).

Datum: 30. 9. 2019

Zákazník: Tasty Air s.r.o.

Popis: 

Potřebovali jsme vytvořit ukázku pro mezinárodní strojírenský veletrh Brně. Tak jsme zapojili naše šikovné ruce a zkonstruovali model trubek. Propojili jsme všechny dostupné aplikace a vyrazili ukázat, co v nás vězí.

Datum: 22. 8. 2019

Zákazník: AVActivities s.r.o.

Popis: 

Naše první aplikace s rozšířenou realitou slouží k turistické propagaci hradu Zborov, v Bardejovském kraji na Slovensku. Další podrobnosti najdete zde: https://www.tastyair.cz/virtualni-hrady/

Datum: 17. 6. 2019

Zákazník: Renovace hlav motorů Ostrava

Popis: 

Potřebovali jsme první referenci jako sůl, a proto děkujeme za spolupraci této zámečnické dílně. Díky nim jsme byli schopni připravit školicí trénink jak pro nově přichozí absolventy, tak pro stavající zaměstnance. Více info na: https://www.tastyair.cz/blog/skoleni-ve-virtualni-realite/