FAVEA

Prezentační aplikace a 3D animace

Aplikace, která budí zájem

Jak představit unikátní řešení na světovém veletrhu?

 

Cíl je jednoduchý vzbudit zájem a získat, co nejvíce aktivních obchodních kontaktů. Zadání, které jsme dostali od dalšího našeho zákazníka společnosti FAVEA a.s. - moderní české inovativní firmy s téměř 30letou tradici. Společnost FAVEA a.s. se zabývá vývojem a výrobou inovativních doplňků stravy. Jako první v České republice a druzí v Evropě vyvinuli kapsli v kapsli. Z technologického hlediska unikátní řešení, které koncovým zákazníkům dokáže nabídnout více produktů v jednom.

 

V Tasty Air jsme připravili 2 unikátní řešení, která si FAVEA se sebou na mezinárodní veletrh do švýcarské Ženevy vezla. První z nich byla animace olejových kapslí, druhým řešením byla na míru vytvořená aplikace nabízející 12 koncepčních řešení FAVEA unikátní technologie.

Krátká ukázka aplikace pro tablety včetně kontaktního formuláře

Přemýšlíte o podobné prezentaci pro vaši společnost?

Ozvěte se, pomůžeme vám.

Design aplikace

Farmaceutický průmysl sebou nese přesnost a čistotu a přesně takovou podobu mají nadesignované produkty v aplikaci. Společnost FAVEA a.s. cílí na B2B klientelu a produkty společnosti se dostanou do téměř 30 zemí světa. Proto i naše pojetí bylo malinko odlišné. Vsadili jsme na čistotu a maximální přehlednost.

 

V základním rozdělení aplikace si zákazník zvolí oblast, která je pro něj nejvíce atraktivní. Společně s týmem FAVEA jsme vytvořili kategorie IMUNITA, ENERGIE, SPÁNEK A MOZEK. Každá kategorie představí další 3 produkty, které jsou rozdělené do podkategorií STANDARD, ADVANCED, PREMIUM, podle náročnosti použité výrobní technologie.

Přidaná hodnota spočívá v tom, že obchodní partner přesně ví, z čeho je produkt složen. Jaký typ oleje je v kapsli použit, které minerální látky a jaké vitamíny jsou v dané kapsli obsaženy. Další výhodou je, že se nejedná se o smyšlený koncept, nýbrž o funkční produkty, který si zákazník díky následně vytvořeného poptávkového formuláře může velmi jednoduše poptat, případně objednat.

 

Samotné řešení u jednotlivých produktů obsahuje také odborný popis určený především pro erudovanou klientelu mající představu o účincích jednotlivých aktivních látek.

Imerzivní zážitek pro vaše klienty.

Originální aplikace na míru právě pro vás.

Animace s fyzikální přesností

Důležitou součástí celé expozice byla přesně vytvořená animace pro PC, která doplnila prezentační část na veletrhu, a to nejen z pohledu estetického, ale také informačního. Animace představila základní popis olejové kapsle, která byla opět rozdělená na tři technologická řešení. První kapsle obsahovala pouze olej, druhá byla obohacená peletami (drobnými kuličkami, které obsahovaly minerály a vitamíny), poslední třetí animace představila kapsli v kapsli, kdy vnější větší kapsle byla naplněná olejem a vnitřní kapsle obsahovala další aktivní látky.

 

I přesto, že se animovaly „pouze“ tři produkty, řešení bylo časově velmi náročné. Určitě znáte z různých reklam tekoucí jogurty nebo padající kousky čokolády do pudingu, ale všechny tyto záběry trvají zhruba 2-3 vteřiny. Naše animace trvají 50 vteřin bez jediného střihu. Takovýchto bylo několik a vše bylo počítáno na tzv slow motion (zpomalený záběr), takže naše počítače dostali pořádně zabrat. Museli jsme přesně vypočítat hustotu a chovaní oleje v kapsli – samostatně, po přidání peletek a také s další vnitřní kapsli, ve které je další tekutina. Vše dopadlo dobře a společnost Favea byla nadmíru spokojená s výsledkem, který se jen tak nevidí.

Krátká ukázka TV prezentace a simulace kapalin v kapsli, určená pro veletrhy

Zvyšte zájem o svou společnost a její služby díky skvělé prezentaci

V Tasty Air již několik let dodáváme moderní nástroje, které propagují společnosti inovativním způsobem.

Rádi připravíme unikátní řešení také pro vás – od úvodního návrhu a přípravy rozpočtu, přes vývoj, testování a finální výstup.

Konkrétní produkt vždy vyvíjíme na základě společné vstupní konzultace, se zohledněním vašich nápadů a návrhů i analýzy potřeb vaší společnosti.

Jak interaktivní aplikace pomáhá novým obchodním příležitostem

■ Inovativní vzhled, který osloví

■ Důležité informace na jednom místě

Rychlá zpětná vazba se zákazníkem 

Sběr aktivních obchodních kontaktů ■

Vyjádření zákazníka


Aplikace i přesná animace přispěla k celkovému dokreslení jednotlivých technologických řešení, která společnost FAVEA má. Zadání, které od nás společnost Tasty Air dostala splnili na výbornou. Stali jsme se pro mnohé návštěvníky veletrhu zajímavým atraktorem. Není jednoduché odprezentovat zákazníkům konkrétní složení, případně technologický postup, pokud nemáte v rukou něco konkrétního. A my jsme díky společnosti Tasty Air tento nástroj v rukou měli, o to jednodušší bylo pro nás navazování nových kontaktů a představení konkrétních řešení v praxi.

Mgr. Martina Pavlová, Ph.D.

generální  ředitelka společnosti FAVEA a.s.

www.favea.cz