Cryptomeda - Meda Wars aneb krypto-dobrodružství začíná!

Kryptoměny přerostly v globální trend, který nakonec dostihl i nás vývojáře z Tasty Air.Naším novým projektem je tvorba mobilní aplikace s AR a play2earn hry založené na nové kryptoměně Tech Token, a to v rámci nového partnerství se slovenskou společností/projektem Cryptomeda. Jde o skvělou příležitost, jak zúročit naše mnohaleté zkušenosti s vývojem PC her/game industry [PL1] i technologií rozšířené reality (AR). Zároveň chceme fanouškům kryptoměn nabídnout radost a vzrušení jak ze samotného obchodování, tak z herních zážitků.


Přinášíme první malou ochutnávku nového krypto-dobrodružství.


Vítejte v krypto-světě Meda Wars

Cryptomeda je originální mobilní hra kombinující dobrodružství a obchodování s kryptoměnami. Každý hráč si hned na úvod vytvoří postavu a přidá se k jedné ze dvou frakcí Goliath a Renegade, které mezi sebou bojují o území ve futuristickém světě[PL2] , jenž nezapře inspiraci v cyber punk.


Během hraní hrdina vylepšuje své schopnosti, sbírá NFT položky skrze dobývání nepřátelského území, kde může těžit další (krypto)suroviny. Po každém dobývacím cyklu získá vítězná frakce a hráči odměny v podobě interní měny Meda Gas a cenných položek (items), jako jsou zbraně, artefakty atd. S nimi mohou různě platit uvnitř hry nebo ji v Marketplace vyměnit za Tech Token – kryptoměnu, která slouží pro volný obchod mezi hráči a kterou lze vyměnit za reálné peníze, podobně jako Bitcoin, Ethereum atd. Pro monetizaci kryptoměny bude sloužit propojení s krypto-peněženkami Metamask a Walletconnect přímo uvnitř appky.


Mobilní aplikace s AR pro ještě větší 3D zážitky ze hry

Důležitou součástí celého krypto-projektu je mobilní aplikace s funkcí rozšířené reality. Ta bude fungovat jako sběratelská galerie virtuálních karet s postavami a items, jež mají různou hodnotu a cenu. Nechybějí ani další designově propracované objekty s různými vlastnostmi a vychytávkami. Tyto karty si hráči mezi sebou vyměňují a nakupují/prodávají v Marketplace.


Jako bonus umožní plánovaná AR aplikace zobrazení těchto postav s pomocí rozšířené reality – v realistické velikosti a se 3D proporcemi. Pochlubit se novými úspěchy a výdělky se tedy budete moci klidně doma v obýváku nebo s kamarády v hospodě.