Rozhovor o technologiích


Budoucnost kultury: Virtuální realita, Rozšířená realita a Umělá inteligence ve službách Tasty Air

V dnešní digitální éře, kde se technologie neustále vyvíjejí a mění náš způsob života, se otevírají nové možnosti i pro kulturní sektor. Společnost Tasty Air se stala průkopníkem ve využívání moderních technologií, jako jsou virtuální realita (VR), rozšířená realita (AR) a umělá inteligence (AI), ve prospěch kulturního dědictví.

 

V nedávném rozhovoru s Vojtěchem Budayem, který je klíčovou osobností ve společnosti Tasty Air, jsme se dozvěděli, jak tyto technologie proměňují způsob, jakým lidé prožívají kulturu a historii. Vojtěch Buday zdůraznil, že VR a AR umožňují uživatelům prozkoumávat muzea, města a historické památky zcela novým způsobem.

Moderní turistický průvodce s VR a AR

Tasty Air vyvinulo mobilní turistické průvodce, které integrují VR a AR prvky, aby uživatelům poskytly jedinečný zážitek. Tyto průvodce nejenom nabízejí audiovizuální prezentace, ale také interaktivitu v reálném čase, což umožňuje návštěvníkům prohlížet si památky a artefakty tak, jak nikdy předtím. Díky umělé inteligenci jsou tyto průvodce schopny přizpůsobit se uživateli a poskytnout mu personalizovaný zážitek. Mluvilo se ale také o predikci, kam se nové technologie budou dále vyvíjet a to včetně umělé inteligence.

Pokud chcete slyšet více o tomto tématu, doporučujeme shlédnout rozhovor s Vojtěchem Budayem na videu výše, nebo na tomto odkazu, kde se mimo jiné hovoří i o vlivu umělé inteligence na rozvoj moderních technologií nejen v kulturním sektoru. Tato diskuse nabízí zajímavé pohledy na budoucnost kultury a možnosti, které nám technologie jako VR, AR a AI přináší.

 

Využití VR, AR a AI ve spolupráci s Tasty Air otevírá dveře novým zážitkům, které spojují minulost s budoucností.

Napište nám

V TASTY AIR vyvíjíme aplikace, virtuální a rozšířenou realitu na míru. Máte zájem vybudovat expozici, která kombinuje moderní technologie? Ozvěte se nám.  Rádi vám pomůžeme.

Field is required
Field is required Incorrect email
Field is required
Field is required
Your message was sent successfully
Sorry, your message was not sent