• Domů
  • > Blog
  • > Novinky
  • > Ultralehké AR brýle za dostupnou cenu (novinka 2020)

Ultralehké AR brýle za dostupnou cenu (novinka 2020)

Jihokorejská společnost LG U+ v listopadu oznámila zahájení exkluzivní spolupráce s čínským vývojářem smíšené (mixed) reality Nreal. Představili také nové brýle Nreal Light AR.

Společnost uvedla, že v příštích několika měsících bude provozovat testovací službu dostupnou na Nreal Light ve svých 35 prodejnách a pop-up obchodech, než ji komercializuje v první polovině příštího roku.

 

I když jejich nové AR brýle nebudou v dohledné době běžným doplňkem, fanoušci nových technologií mohou být ochotni zaplatit 500 USD za předpokladu, že naoplátku dostanou něco dosud nevídaného, ať už je to nový způsob sledování filmů a televizních programů na cestách nebo nějaký hudební zážitek, který doplňuje jejich chytré telefony.

 

Cena Nreal Light je 499 USD a váží 88 gramů, takže je prodejnější než Microsoft HoloLens, který stojí 3 500 $ a váží 566 gramů, a brýle Magic Leap's AR, jejichž cena je 2 295 $ a hmotnost 345 gramů.

 

Jen tak na okraj zmíníme, že sada pro vývojáře vyjde na 1 199 USD, což je velmi lákavá cena pokud bereme v potaz jejich potenciál a užitnou hodnotu.

 

Kompletní informace včetně dalších informací pro vývojáře a zákzaníky, specifikace, dostupnost a další naleznete na oficiálním webu nreal.ai.

 

My osobně se už nemůžeme dočkat :-)

 

 

Tým Tasty Air

 

 

 

 

Zdroj: patentlyapple.com