Mobilní hra Meda Wars – první ochutnávka je na světě

Mobilní hra Meda Wars – první ochutnávka je na světě

Na podzim 2021 jsme v tomto článku poprvé představili naši novou spolupráci na projektu CryptoMeda. Od té doby jsme v Tasty Air odvedli kus práce a konečně vám můžeme nabídnout ukázku našeho vývojářského úsilí.

 

V březnu 2022 jsme spustili beta verzi mobilní hry MedaWars pro vybraných 220 uživatelů, kteří si ji nyní mohou „osahat“ na telefonech s iOS i Android. Připomínáme, že MedaWars je unikátní play2earn hra, kde se přidáte k jedné ze dvou frakcí, zabíráte nepřátelská území a těžíte krypto suroviny. Ve hře nebudou chybět NFT, originální CryptoMeda postavy, pravidelné hromadné bitvy mezi frakcemi, celkem 2 500 území jako non-fundable tokens a spousta neotřelých avatarů i dalších vychytávek.

 

Fanoušci kryptoměn, sběratelé NFT a milovníci herního prostředí PVP & PVE se rozhodně mají na co těšit!

 

A co tedy nabízí aktuální beta verze?

Hned na začátku si zvolíte jednu frakci – rudou Renegade, nebo modrou Goliath.

Poté se vám zobrazí mapka ostrova s geografickými detaily (hory, les, poušť atd.) a ikonkami obou frakcí, které s pomocí barev ukazují, jak si každá z nich na daném území vede.

 

Samotný boj pak probíhá ve futuristicky laděném prostředí, kde proti sobě stojí bojovníci obou frakcí vyzbrojení mečem, automatickou zbraní a brněním. Na bojové obrazovce se nachází uživatelské rozhraní s tlačítky pro zbraně, bonusy atd., abyste mohli nepřítele zničit. Atmosféru dokreslují 3D kontury, dynamické provedení postav i zvukové kulisy.

Zbývá vytasit zbraň, zasáhnout nepřítele a pokračovat ve strategickém tažení za tučnou krypto kořistí…

 

Kromě mobilní hry pracujeme v rámci projektu také na mobilní aplikaci s rozšířenou realitou, která bude sloužit jako sběratelská virtuální galerie s NFT kartičkami a dalšími items. Rozšířená realita umožní hráčům zobrazit si sběratelské artikly v 3D životní velikosti třeba u sebe doma nebo na párty s přáteli. AR tak posune celý krypto projekt a hráčské zážitky do další dimenze! Ale o tom zase příště…

 

Co se týče jiných mobilních her z dílny Tasty Air, tak v loňském roce vznikla u nás pro logistickou skupinu Packeta mobilní hra, kde hráč ovládá paletový vozík a sbírá balíky jedoucí z pásu, které musí převézt do depa.

 

 

V Tasty Air jsme připraveni vás bezpečně provést světem nejen virtuální a rozšířené reality a rádi pro vás připravíme ideální projekt na míru.