Virtuální katalog jako moderní prezentace produktů a služeb

Virtuální katalog jako moderní prezentace produktů a služeb

Produkt v interaktivním virtálním katalogu

Chcete prezentovat své produkty tak, aby zákazník během chvíle pochopil jejich přednosti a využití? Moderní digitální technologie to zvládnou lépe, rychleji a přesvědčivěji než tradiční média!

 

Dobrým příkladem je naše mobilní aplikace pro společnost Bobcat, která s pomocí 3D animací a dynamické grafiky vizualizuje úkony a funkce zemědělských a stavebních strojů v akci. Podobný virtuální katalog dokážeme navrhnout a připravit pro další sortiment nebo služby napříč obory. Například i medicíně.

 

 

S produktem lze točit, přibližovat ho či si pročíst vložené informace

 Mobilní katalog světového výrobce zemědělských strojů Bobcat 

Aplikace Bobcat vznikla za účelem novodobé, srozumitelné prezentace rozsáhlého strojového parku Bobcat s multifunkčním využitím. Představit hlavní přednosti stroje a zahrnout veškeré technické detaily by standardně vyžadovalo rozsáhlý tištěný a fotografický katalog nebo natáčení videa. Společnost Bobcat se však rozhodla pro „chytřejší“ a účinnější řešení v podobě mobilní aplikace, kterou budou moci obchodní zástupci snadno použít při prezentaci klientům.

Výsledná aplikace s názvem Bobcat One Tough World pro telefony a tablety ukazuje jednotlivé stroje „při práci“, v malebném, kresleném prostředí s dynamickými prvky, kde nechybí padající sníh, zrající obilí nebo těžba dřeva. S pomocí několika kliknutí se dostaneme do profilu jednotlivého stroje s detailními parametry, funkcemi apod. Více o aplikaci Bobcat, kterou lze stáhnout v App Store i Google Play, píšeme v samostatné referenci, kde najdete i video a foto ukázky.

 

Komponenty lze přiblížít a tím více poukázat na detaily

Digitalizace přináší nové možnosti promo a reklamy

Digitalizovaná forma prezentace přináší klientovi i zákazníkovi celou řadu benefitů:

 

demonstruje využití a fungování produktu, jeho přidanou hodnotu a výhody v moderním, atraktivním formátu, a to výstižněji, než by dokázal sebešikovnější obchodní zástupce. Navíc, nové technologie typu 3D animací či virtuální a rozšířené reality jsou víc a víc trendy, a přitahují tak pozornost uživatelů jako magnet. Stále častěji proto vyvíjíme podobné aplikace pro komerční i neziskový sektor nejen v podobě mobilní appky s VR a AR, ale i interaktivních tabulí s dotykovým displejem, LED obrazovek apod.

 

Aktuálně pracujeme na nových možnostech katalogu, jehož součástí bude virtuální konfigurace produktu na míru. Ta umožní v aplikaci přidávat, měnit kola, nástavce a jiné součásti a ihned takto modifikovaný produkt vizualizovat. Věříme, že podobnými vychytávkami zkvalitníme prezentaci zboží a služeb, která tak bude ještě interaktivnější a atraktivnější.

 

O nových projektech a aplikacích vám dáme brzy vědět v našem Blogu a na sociálních sítích Facebook a Linked In!